Aktuální hodinový přehled dat z automatizovaných stanic (neverifikovaná data)

Aktualizováno: 20.06.2024 13:25 SELČ


Upozornění

Od 18.11.2019 došlo ke změně struktury výpočtu indexu kvality ovzduší z důvodu přesnějšího posuzování aktuálního stavu kvality ovzduší a zdravotních dopadů s ním souvisejících. Aktuální informace o kvalitě ovzduší prostřednictvím nového tříhodinového indexu jsou zobrazeny pod záložkou Index kvality ovzduší na úvodní webové stránce ČHMÚ.

Kraj: Praha SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
ABREA Praha 6-Břevnov B/U/RN ČHMÚ 8,4 7,6 12,3
AHOLA Praha 7-Holešovice T/U/RC ČHMÚ 26,8 13,8 14,0 17,5
ACHOA Praha 4-Chodov B/U/RN ČHMÚ 3,1 15,6 12,5
AKALA Praha 8-Karlín T/U/C ČHMÚ 18,0 16,2 13,6
AKOBA Praha 8-Kobylisy B/S/R ČHMÚ 6,7 15,1 85,8 13,7
ALEGA Praha 2-Legerova (hot spot) T/U/RC ČHMÚ 582 14,5 14,6 7,0
ALERA Letiště Praha T/S/C Letiště Pr 15,3 296 17,3 82,2 15,3 7,9
ALIBA Praha 4-Libuš B/S/R ČHMÚ 1,3 3,8 642 14,4 88,6 11,5 10,1
APRUA Praha 10-Průmyslová T/U/IC ČHMÚ 10,9 3,7 20,2
AREPA Praha 1-n. Republiky B/U/C ČHMÚ 13,6 10,9 14,1
ARERA Praha 5-Řeporyje B/S/RA ZÚ Ústí nL 3,8 17,2 15,9 7,1
ARIEA Praha 2-Riegrovy sady B/U/NR ČHMÚ 3,7 6,5 16,5 78,2 16,7 7,1
ASROA Praha 10-Šrobárova B/U/RC ZÚUstí/SZÚ 4,0 8,2 10,3 4,0
ASTOA Praha 5-Stodůlky B/U/R ČHMÚ 13,2 83,4 15,9 10,6
ASUCA Praha 6-Suchdol B/S/R ČHMÚ 19,5 62,4 13,4
AVRSA Praha 10-Vršovice T/U/R ČHMÚ 8,4 10,2 14,8
AVYNA Praha 9-Vysočany T/U/CR ČHMÚ 31,2 6,9 62,2 16,2
Kraj: Středočeský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
SBERA Beroun T/U/RCI ČHMÚ 16,8 133 23,9 12,7 12,2
SKHOA Kutná Hora-Orebitská B/U/R ČHMÚ 8,0 13,4 4,0
SKLMA Kladno-střed města B/U/R ČHMÚ 8,5 69,6 14,1 23,2
SKLSA Kladno-Švermov B/U/RI ČHMÚ 16,6 8,6 13,5
SKOAA Kolín SAZ B/U/R ZÚ Ústí nL 9,3 12,5 6,1
SKRPA Kralupy nad Vltavou-sportoviště I/U/RCI ZÚ Ústí nL 11,3 13,6 6,3
SMBOA Mladá Boleslav B/U/R ČHMÚ 4,4 7,0 75,8 14,7 3,0
SONRA Ondřejov B/R/N-REG ČHMÚ 81,2
SPBRA Příbram-Březové Hory B/U/R ČHMÚ 3,3 26,1 13,1
SRORA Rožďalovice-Ruská B/R/A-NCI ČHMÚ 1,3 2,7 18,7 14,6 11,4
STCSA Tobolka-Čertovy schody B/R/AN-NCI VČs 1,0 112 80,0 6,8
Kraj: Jihočeský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
CCBDA České Budějovice B/U/R ČHMÚ 10,1 3,4 5,8 59,9 12,2 10,5
CCBTA Čes. Budějovice-Třešň. B/U/R ZÚ Ústí nL 11,8 12,6 6,7
CCHUA Churáňov B/R/N-REG ČHMÚ 1,4 1,5 40,3
CKOCA Kocelovice B/R/N-REG ČHMÚ 73,6
CPRAA Prachatice B/S/R ČHMÚ 2,9 9,6 68,2 13,4
CSTRA Strakonice-ZŠ Strakonice B/U/R ZÚ Ústí nL 11,5 10,9 6,9
CTACA Tábor T/U/RC ČHMÚ 14,7 187 7,6 59,3 13,9
CHVOA Hojná Voda B/R/N-REG ČHMÚ 13,4 62,4 14,4
Kraj: Plzeňský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
PKLSA Klatovy soud T/U/R ZÚ Ústí nL
PKUJA Kamenný Újezd B/R/NA-NCI ČHMÚ 1,3 8,8 11,5 10,7 9,1
PPLAA Plzeň-Slovany T/U/RC MPl 4,8 5,9 193 10,8 70,2 12,5 3,8
PPLEA Plzeň-střed T/U/RC MPl 6,1 7,3 9,1 7,4 5,4
PPLLA Plzeň-Lochotín B/U/R MPl 8,2
PPLVA Plzeň-Doubravka B/S/A ČHMÚ 3,5 1,0 9,7 72,4 11,4 3,1
PPMOA Plzeň - mobil 28.04.2023 Plzeň-Vinice -/-/- MPl 3,2 4,4 189 10,9 77,0 8,8 7,8
PPRMA Přimda B/R/N-REG ČHMÚ 2,2 3,2 67,2
Kraj: Karlovarský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
KCHMA Cheb B/S/R ČHMÚ 6,3 8,6
KPRBA Přebuz B/R/AN-REG ČHMÚ 5,6 2,9 86,2
KSOMA Sokolov B/S/R ČHMÚ 1,3 6,1 5,1 74,6 8,4 7,2
Kraj: Ústecký SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
UDCMA Děčín B/U/R ČHMÚ 4,2 6,5 14,6 6,7
UDOKA Doksany B/R/NA-NCI ČHMÚ 1,3 2,9 83,0
UCHMA Chomutov B/U/R ČHMÚ 18,4 13,7
UKRUA Krupka B/R/N-NCI ČHMÚ 1,3 15,8 7,7
ULOMA Lom B/R/IN-NCI ČHMÚ 1,3 6,7 28,6 72,4 18,8 7,1
ULTTA Litoměřice B/U/R ČHMÚ 1,3 23,0 76,4 13,3
UMEDA Měděnec B/R/ANI-NCI ČHMÚ 8,0 27,0 7,9
UMOMA Most B/U/R ČHMÚ 1,3 2,9 11,0 81,6 15,9 4,1
URVHA Rudolice v Horách B/R/N-REG ČHMÚ 14,8 82,2 5,9
USNZA Sněžník B/R/N-REG ČHMÚ 1,3 2,7 84,2
USTEA Štětí B/U/R MSTE 1,3 9,0 80,4 14,1 5,3
UTPMA Teplice B/S/R ČHMÚ 6,4 7,0 79,2 10,1 5,3
UTUSA Tušimice B/R/IA-NCI ČHMÚ 1,3 5,0 9,2 81,2 15,0 7,7
UUDIA Ústí n. L.-Prokopa Diviše I/U/RCI ZÚ Ústí nL 8,0 10,0 4,8
UULDA Ústí n.L.-Všebořická (hot spot) T/U/RC ČHMÚ 27,0 240 10,4 12,4 6,2
UULKA Ústí n.L.-Kočkov B/S/RN ČHMÚ 1,3 3,3 9,9 82,6 11,4 7,2
UULMA Ústí n.L.-město B/U/RC ČHMÚ 6,9 9,0 13,6
Kraj: Liberecký SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
LCLMA Česká Lípa B/U/R ČHMÚ 22,1 14,4
LFRTA Frýdlant B/R/N-REG ČHMÚ 1,3 72,4
LHVIA Horní Vítkov B/R/N-REG ČHMÚ 6,4 13,4 3,9
LLILA Liberec-Rochlice B/U/R ČHMÚ 1,3 4,2 6,5 88,8 12,0 6,8
LSOUA Souš B/R/N-REG ČHMÚ 87,4
LUHLA Uhelná B/R/NA-NCI ČHMÚ 8,9 19,0 4,8
Kraj: Královéhradecký SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
HHKBA Hradec Králové-Brněnská T/U/RC ČHMÚ 8,8 185 8,2 11,9 4,9
HHKOK Hradec Králové-observatoř B/S/R ČHMÚ 81,4
HHKSA Hr.Král.-Sukovy sady T/U/RCI ZÚ Ústí nL 10,5 9,4 10,0 5,8
HKRYA Krkonoše-Rýchory B/R/N-REG ČHMÚ 81,4
HPLOA Polom B/R/N-REG ČHMÚ 9,8 82,6 8,8
HTRTA Trutnov - Tkalcovská B/U/R ČHMÚ 9,2 11,7
Kraj: Pardubický SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
EMTPA Moravská Třebová - Piaristická. B/U/R ČHMÚ 15,5
EPAOA Pardubice-Rosice B/S/RI ČHMÚ
EPAUA Pardubice Dukla B/U/R ČHMÚ 6,1 6,2 81,8 13,2 2,1
ESVRA Svratouch B/R/AN-REG ČHMÚ 79,4
Kraj: Vysočina SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
JJIZA Jihlava-Znojemská T/U/R ZÚ-Ostrava 12,6 5,0 12,8 2,0
JKMYA Kostelní Myslová B/R/A-NCI ČHMÚ
JKOSA Košetice B/R/AN-REG ČHMÚ 172 16,9 74,8 13,0 3,4
JPEMA Pelhřimov B/S/R ZÚ-Ostrava 8,0 9,7 5,0
JTREA Třebíč B/S/RN ČHMÚ 4,2 84,8 15,9
JZNZA Žďár nad Sázavou B/U/RC ZÚ-Ostrava 5,0 8,8 2,0
Kraj: Jihomoravský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
BBDNA Brno - Dětská nemocnice B/U/RC ČHMÚ 2,9 4,6 78,8 17,2 1,0
BBMAA Brno-Arboretum B/U/RN SMBrno 3,3 10,5 15,9 4,9
BBMLA Brno-Lány B/S/RN SMBrno 6,9 4,8 204 10,4 16,8 5,5
BBMSA Brno-Svatoplukova T/U/R SMBrno 30,2 58 14,3 19,2 6,9
BBNIA Brno-Líšeň B/U/R ČHMÚ 14,2 16,9 15,7
BBNVA Brno-Úvoz (hot spot) T/U/R ČHMÚ 18,6 179
BBNYA Brno-Tuřany B/S/R ČHMÚ 2,7 2,7 6,7 83,8 15,4 3,2
BBOMA Brno-Komárov T/U/R SMBrno 12,1 24,7 17,6 13,3
BHODA Hodonín B/U/R ZÚ-Ostrava 9,0 12,9 4,0
BKUCA Kuchařovice B/R/A-NCI ČHMÚ 4,5 2,3 268 5,2 84,2 14,9 1,0
BMISA Mikulov-Sedlec B/R/A-REG ČHMÚ 1,3 1,9 3,9 73,4 20,2 4,2
BMOCA Sivice B/R/I-NCI Českomorav 19,2
BMOKA Mokrá B/R/R-NCI Českomorav 12,3
BZNOA Znojmo B/S/RN ČHMÚ 9,0 8,6 17,0 4,4
Kraj: Olomoucký SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
MBELA Bělotín B/R/A-NCI ČHMÚ 18,4 16,5 6,8
MJESA Jeseník-lázně B/R/N-NCI ČHMÚ 1,3 1,0 4,1 47,5 14,8
MLOSA Loštice B/R/A-NCI OLOŠ
MOLJA Olomouc-Hejčín B/U/R ČHMÚ 2,9 3,2 83,8 15,2 5,7
MOLSA Olomouc-Šmeralova B/U/R ZÚ-Ostrava 9,0 11,8 3,0
MPHRA Hranice B/U/RC MHRA 14,7
MPRRA Přerov B/U/CR ČHMÚ 1,3 7,7 89,4 17,6 6,3
MPSTA Prostějov B/U/R ČHMÚ 16,7 16,2
MSMSA Šumperk, ZŠ Vrchlického B/U/R MŠUM 11,2
MVBYA Velká Bystřice T/U/RI-NCI MÚVB 15,5
Kraj: Zlínský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
ZOTMA Otrokovice-město T/U/RIC MOTRO 19,2
ZROZA Rožnov pod Radhoštěm T/U/RI-NCI MÚRO
ZSNVA Štítná n.Vláří B/R/N-REG ČHMÚ 70,6
ZTNVA Těšnovice B/R/A-REG ČHMÚ 1,3 3,3 3,5 92,6 17,9 4,6
ZUHRA Uherské Hradiště T/U/RC ČHMÚ 24,5 250 12,0 18,9
ZVMZA Valašské Meziříčí B/U/R ČHMÚ 7,9 16,6 12,8
ZZLNA Zlín B/S/RN ČHMÚ 4,0 3,3 6,1 87,6 15,3 4,1
ZZZSA Zlín - ZŠ Kvítkova B/U/R MZLl 4,0 11,3 62,4 14,8 6,9
Kraj: Moravskoslezský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
TBKRA Bílý Kříž B/R/N-REG ČHMÚ 1,3 2,5 75,2
TCERA Červená hora B/R/N-REG ČHMÚ 1,0 77,0
TCTNA Český Těšín B/U/R ČHMÚ 4,3 6,5 5,6 15,5 4,5
TFMIA Frýdek-Místek B/S/R ČHMÚ 5,0 11,4 15,8 3,1
THAOA Havířov ZÚ B/U/R ZÚ, SMHa 20,0 19,0
THARA Havířov B/U/R ČHMÚ 8,4 17,6 1,0
TKAOK Karviná ZÚ T/U/R ZÚ-Ostrava 7,8 7,0 13,7 4,0
TKARA Karviná B/U/R ČHMÚ 1,3 4,2 5,0 18,6 8,0
TMMOA Malá Morávka B/R/RN ZÚ, MSK 5,6 4,0 100 6,0 8,0 4,0
TNSVA Nošovice B/R/AI-NCI ONOS 13,9
TOCBA Ostrava-Českobratrská (hot spot) T/U/CR ČHMÚ 29,5 409 11,6 18,6 5,3
TOFFA Ostrava-Fifejdy B/U/R ČHMÚ 11,6 92,4
TOHUA Ostrava-Hrušov I/S/C ZÚ, SMOva 10,7 16,3 6,0
TOMHK Ostrava-Mariánské Hory B/U/RN ZÚ, SMOva 5,3 3,8 138 10,0 91,6 15,1 5,0
TOPDA Ostrava-Poruba DD T/U/R ZÚ, SMOva 8,6 9,0 15,2 5,0
TOPOA Ostrava-Poruba ČHMÚ B/S/R ČHMÚ 1,3 7,7 14,1 13,3 13,0
TOPRA Ostrava-Přívoz I/U/IR ČHMÚ 2,7 11,1 9,8 16,3 1,0
TOREK Ostrava-Radvanice ZÚ I/S/IR ZÚ, SMOva
TOROK Ostrava-Radvanice OZO B/S/R ZÚ, SMOva
TOVKA Opava-Kateřinky B/U/R ČHMÚ 1,0 75,6 17,6 1,0
TOZRA Ostrava-Zábřeh B/U/R ČHMÚ 6,4 17,8 6,1
TRYCA Rychvald B/U/R ČHMÚ 1,3 5,4 12,6 17,8 4,0
TSTDA Studénka B/R/A-NCI ČHMÚ 1,3 5,0 197 11,9 85,8 17,2 1,0
TTRKA Třinec-Kanada B/S/RN SMTř. 14,2 8,4
TTROA Třinec-Kosmos B/U/R ČHMÚ 7,9 87,0 21,1 3,8
TVERA Věřňovice-Dolní Lutyně B/R/AI-NCI ČHMÚ
TVPPA Vrbno pod Pradědem B/U/RC ZÚ, MSK 5,6 100 8,0 10,2 4,0
TZATA Zátor B/R/RA ZÚ, MSK 5,6 100 9,0 11,2 5,0

ČHMÚ zodpovídá za úplnost a kvalitu údajů pouze na stanicích, které spravuje (viz položka "Vlastník" u zveřejňovaných údajů).

Aktuální přehled dat z polských automatizovaných stanic

Tato data jsou z provozních důvodů o 2 hodiny zpožděná

Kraj: Opolský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
QKEKA Kedzierzyn-Kozle B/U/RCI GIOS 2,3 3,9 338 9,3 74,6 14,7 4,9
QOLEA Olesno B/U/- GIOS 2,5 13,0 70,2 14,3
QOPEA Opole-man4 B/U/- GIOS 2,2 6,1 53,8
QOPLA Opole-aut5 B/U/- GIOS 9,8 9,5 5,4
QPRUA Prudnik-mobil B/U/- GIOS
QZDZA Zdzieszowice B/U/RCI GIOS 11,4 18,4
Kraj: Malopolský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
YKRAA Krakow B/U/RCI GIOS 4,2 4,1 12,6 13,8
YSBNA Sucha Beskidzka, ul. Nieszczyňkiej B/U/- GIOS 6,7 12,8
YTARA Tarnow B/U/RCI GIOS 4,8 2,3 7,0 16,2
YTRZA Trzebinia B/U/RCI GIOS 4,2 42 4,3 17,2
YZAKA Zakopane B/U/RC GIOS 4,8 6,1 16,8
Kraj: Dolnoslezský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
VDZOA Dzialoszyn2 I/R/- GIOS 12,2 15,8 6,4
VDZRA Dzierzoniow B/U/RC GIOS 13,2 16,6
VJAGA Jasna Góra I/R/- GIOS 11,5 17,0 6,1
VJEGA Jelenia Góra-Ogiňskiego B/U/- GIOS 3,1 2,6 12,2 72,3 15,3 8,4
VKLDA Klodzko-Szkolna B/U/- GIOS 3,1 7,3 81,8 14,3 4,0
VNRJA Nowa Ruda-Jeziorna B/U/- GIOS 17,7 14,8
VOLZA Olawa-Zolnierzyak B/U/- GIOS
VOSIA Osieczów B/R/AN-REG GIOS 3,2 3,6
VSNIA Sniezka B/R/- Inst of Me
VWRAA Wroclaw-Bartnicza B/S/- GIOS 4,9 79,6
VWRIA Wroclaw-Wisniowa T/U/- GIOS 36,5 352 14,3
VWROA Wroclaw-Korzeniowskiego B/U/- GIOS 3,9 15,1 217 32,1 77,9 15,1 11,2
VWWYA Walbrzych-Wysockiego B/U/- GIOS 4,3 2,9 249 8,0 74,4 15,0
Kraj: Slezský SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
WBBIA Bielsko-Biala, ul.Partyzantów T/U/- GIOS
WBIBA Bielsko Biala B/U/RC GIOS 5,1 17,4 73,3 11,6
WCZAA Czestochowa - Armii Krajowej T/U/RCI GIOS 24,5 320 14,9 17,1
WCZBA Czestochowa - Baczyrskiego B/U/RCI GIOS 2,0 3,1 9,2 77,9 14,8
WDAGA Dabrowa Górnicza B/U/RCI GIOS 0,9 2,3 205 3,2 88,2 18,8
WGLIA Gliwice B/U/RCI GIOS 5,4 13,1
WKATA Katowice B/U/RCI GIOS 2,1 5,0 10,8 84,3 17,8 6,0
WKTWA Katowice, ul. Plebiscytowa/A4 T/U/- GIOS
WLUBA Lubliniec, ul. ks. Szymaly B/U/- GIOS 5,4 10,1
WRYBA Rybnik B/U/RCI GIOS 4,3 9,4 93 6,2 79,3 14,3
WSOSA Sosnowiec B/U/RCI GIOS 2,8 7,9 20,0
WTYCA Tychy B/U/RCI GIOS 4,3 6,6 5,0 15,4
WUSTA Ustron B/S/RC GIOS 9,9 10,0 10,3 65,8 11,8
WWOZA Wodzislaw B/U/RCI GIOS 2,5 7,4 168 12,5 76,8 17,4
WZABA Zabrze B/U/RCI GIOS
WZLPA Zloty Potok B/R/AN-REG GIOS 4,7 2,5 15,4 77,1 18,3 7,1
WZORA Zory, Os. Gen. Wladyslawa Sikorskiego B/U/- GIOS
WZYWA Zywiec B/U/RC GIOS

Aktuální přehled dat z rakouských automatizovaných stanic

Kraj: Vídeň SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
1AKHA Wien-AKH (Allgemeines Krankenhaus) T/U/RC MSW 5,9 10,0 15,4 3,8
1AWHA Wien-A23-Wehlistraße T/S/- MSW 2,1 18,1 149 11,3 16,2 4,1
1BELA Wien-Belgradplatz T/U/R MSW 11,2 9,9 14,4 3,3
1FLGA Wien-Floridsdorf Gerichtsgasse T/U/RC MSW 5,0 8,9 15,9 3,6
1GAUA Wien-Gaudenzdorf T/U/RC MSW 13,0 17,2 4,4
1HERA Wien-Hermannskogel B/S/AN MSW 1,7 66,8
1HIKA Wien-Hietzinger Kai T/U/RC MSW 20,0 156
1HOWA Wien-Hohe Warte B/S/R MSW 2,6 3,3 80,2
1KAEA Wien-Kaiser-Ebersdorf I/S/RI MSW 0,6 7,4 11,7 20,6 3,6
1KENA Wien-Kendlerstraße T/U/R MSW 6,1 8,2 15,6 3,7
1LABA Wien-Laaer Berg T/S/RC MSW
1LIGA Wien-Liesing-Gewerbegebiet T/S/RI MSW 6,4 9,0 13,2 4,0
1LOBA Wien-Lobau B/S/AN MSW 2,2 11,3 79,6 15,0 4,0
1SCHA Wien-Schafberg B/S/R MSW 2,9 3,5 7,0 15,1 3,4
1STAA Wien-Stadlau B/U/RC MSW 4,0 4,9 11,9 17,0 4,0
1STEA Wien-Stephansplatz B/U/R MSW 2,0 4,4 80,4
1TABA Wien-Taborstrasse T/U/R MSW 14,7 161 11,7 20,0 3,8
Kraj: Dolní Rakousko SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
2AMSA Amstetten B/U/R Amt der NÖ 8,0 16,5 63,5 15,2
2BIEA Biedermannsdorf T/S/RC Amt der NÖ
2DUNA Dunkelsteinerwald B/R/A Amt der NÖ 1,0 1,5 72,0
2FORA Forsthof B/R/AN Amt der NÖ 1,0 4,0 73,0
2GANA Gänserndorf B/S/A Amt der NÖ 1,0 2,0 12,0 82,0 22,2
2GREA Gr. Enzersdorf II. B/R/A Amt der NÖ 2,5 5,5
2HAIA Hainburg B/S/RC Amt der NÖ 1,0 13,0 83,0 14,8
2HEIA Heidenreichstein B/R/N Amt der NÖ 1,0 3,0 11,5 67,5 12,8
2IRNA Irnfritz B/R/A Amt der NÖ 1,5 63,5
2KEMA Kematen B/S/CI Amt der NÖ 5,0 16,5
2KLOA Klosterneuburg B/U/R Amt der NÖ 1,0 4,0 77,0
2KLVA Klosterneuburg Verkehr T/U/RCI Amt der NÖ 9,0 8,0 16,4
2KOLA Kollmitzberg B/R/AN Amt der NÖ 0,0 66,0
2KREA Krems B/U/RC Amt der NÖ 0,0 4,5 12,5 68,5 15,4
2MANA Mannswörth I/U/I Amt der NÖ
2MISA Mistelbach B/R/A Amt der NÖ 1,0 11,0 79,0 16,4
2NEUA Neusiedl B/R/A Amt der NÖ 3,0 13,0 15,0
2POCA Pöchlam B/U/R Amt der NÖ
2PURA Purkersdorf B/S/RC Amt der NÖ 9,0 73,5
2SCHA Schwechat I/U/RI Amt der NÖ 3,0 3,5 136 9,5 83,0 15,6 4,0
2SPOA St. Pölten B/U/IR Amt der NÖ 1,0 4,0 10,5 72,0 14,4 5,5
2SPVA St. Pölten Verkehr T/U/RC Amt der NÖ
2SRTA Sreithofen B/R/A Amt der NÖ
2STOA Stockerau T/S/CI Amt der NÖ 3,0 4,0 19,3
2SVAA St. Valentin-A1 T/S/IR Amt der NÖ 6,0 71,5 14,0
2TRAA Traismauer B/S/R Amt der NÖ
2TRSA Trasdorf B/S/R Amt der NÖ 0,0 3,5 7,0 13,9
2TUKA Tulbinger Kogel B/R/N Amt der NÖ
2TULA Tulln B/U/R Amt der NÖ 2,0 3,0 7,0 74,0 14,1
2WOLA Wolkersdorf B/R/A Amt der NÖ 3,5 79,0
2ZIEA Ziersdorf B/R/A Amt der NÖ 5,0 81,0 11,4
2ZWEA Zwentendorf B/S/R Amt der NÖ 3,5 3,0
Kraj: Horní Rakousko SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
3ASEA Asten -/-/- AOL
3BISA Bad-Ischl B/S/RC AOL 7,3 19,7 67,5 20,0 9,5
3BZEA Braunau Zentrum B/S/RCI AOL 1,0 4,7 13,6 72,4 15,6 7,4
3EKRA Enns-Kristein 3 T/R/RA AOL 13,2 160 21,3 19,1 9,7
3ENZA Enzenkirchen -/-/- AOL
3FEUA Feuerkogel B/R/N-REG AOL 47,4 91,4 31,6 17,1
3GRNA Grünbach B/R/AN AOL 0,0 1,0 9,8 63,0 16,5 6,0
3HAIA Haid -/-/- AOL
3LENA Lenzing I/R/RI AOL
3LEZA Lenzing 2 B/U/RI AOL
3LNWA Linz-Neue Welt B/U/RCI AOL 1,1 7,1 309 19,0 67,6 20,7 7,8
3LRMA Linz-Römerbergtunnel T/U/RC AOL 22,6 328 28,6 21,8 11,8
3LSTA Linz-Stadtpark B/U/R AOL 12,4 21,6 62,0 13,8 10,3
3LTUA Linz-24er-Turm T/U/RCI AOL
3RANA Ranshofen 3 -/-/- AOL
3SGAA Steyregg-Au I/S/RI AOL 1,3 4,3 153 20,7 16,1 7,3
3SCHA Schwand -/-/- AOL
3STEA Steyr B/S/RI AOL 2,0 6,0 16,9 62,4 16,7 9,1
3TRAA Traun B/S/RC AOL 2,9 13,5 78,5 16,6 7,3
3VKLA Vöcklabruck B/S/RCI AOL 5,0 15,3 18,2 7,7
3WELA Wels B/U/RCI AOL 4,7 5,9 155 16,3 72,2 19,7 7,8
3ZBLA Zöbelboden 2 B/R/N AOL

Aktuální přehled dat ze slovenských automatizovaných stanic

Kraj: Banskobystrický kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
FBBNA Banská Bystrica, nám. slobody B/U/- SHMÚ
FBBZA Banská Bystrica, Zelená B/U/- SHMÚ 2,0 7,0 73,0 17,0
FHNHA Hnúšta, Hlavná B/S/- SHMÚ 12,0 26,1
FJEJA Jelšava, Jesenského B/S/- SHMÚ 11,0 73,0 28,5
FZHJA Žiar nad Hronom, Jilemnického B/U/- SHMÚ
FZJAA Zvolen, J. Alexyho B/U/- SHMÚ 13,0 19,5
Kraj: Bratislava SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
GBLVA Bratislava-Jeséniova B/U/- SHMÚ 1,0 9,0 78,0 16,3
GBRKA Bratislava, Kamenné nám. B/U/- SHMÚ 9,0 22,2
GBRMA Bratislava, Mamateyova B/U/- SHMÚ 5,0 5,0 11,0 72,0 19,0
GBRTA Bratislava, Trnavské Mýto T/U/- SHMÚ 25,0 113 19,0 25,5 12,0
Kraj: Bratislavský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
IMAMA Malacky, Mierové nám. T/U/- SHMÚ
Kraj: Košice SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
OKOAA Košice, Amurská B/U/- SHMÚ 8,0 29,7
OKODA Košice, Ďumbierska B/S/- SHMÚ
OKOSA Košice, Štefánikova I. T/U/- SHMÚ 4,0 10,0 341 22,0 33,5 10,0
Kraj: Košický kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
RKOHA Kojšovská hol'a B/R/- SHMÚ 61,0
RKRSA Krompachy, SNP T/U/- SHMÚ 2,0 15,0 419 8,0 26,2 10,0
RSTMA Strážske, Mierová B/U/- SHMÚ 12,0 25,6
RVILA Vel'ká Ida, Letná I/S/- SHMÚ 51,0 49,4 20,0
Kraj: Nitrianský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
4NIJA Nitra, Janíkovce B/U/- SHMÚ 14,0 58,0 18,4
4NISA Nitra, Štúrova T/U/- SHMÚ 5,0 13,0 15,0 26,5 18,0
Kraj: Prešovský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
5BPVA Bardejov, Pod Vinbargom B/S/- SHMÚ 8,0 8,0 81,0 16,3
5GANA Gánovce, Meteo. st. B/R/- SHMÚ 2,0 78,0
5HNSA Humenné, Nám. Slobody B/U/- SHMÚ 3,0 10,0 86,0 25,8
5KOSA Kolonické sedlo B/R/- SHMÚ 9,0 19,0
5PLSA Prešov, arm. gen. L'. Svobodu T/U/- SHMÚ 237 12,0 26,8 10,0
5SLEA Stará Lesná, AV SAV, EMEP B/R/- SHMÚ 1,0 5,0 16,1
5SVEA Starina, Vodná nádrž, EMEP B/R/- SHMÚ
5VNTA Vranov nad Top., M.R.Štefánika B/U/- SHMÚ 5,0 5,0 21,1
Kraj: Trenčianský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
6BRSA Bystričany, Rozvodňa SSE B/U/- SHMÚ 11,0 16,4
6HMCA Handlová, Moravianska cesta B/U/- SHMÚ 11,0 9,0 15,1
6PRMA Prievidza, Malonecpalská B/U/- SHMÚ 2,0 2,0 70,0 14,9
6TRHA Trenčín, Hasicská T/U/- SHMÚ 9,0 6,0 5,0 19,8 4,0
Kraj: Trnavský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
7SEHA Senica, Hviezdoslavova T/U/- SHMÚ 11,0 18,5
7SEVA Sereď, Vinárska B/U/- SHMÚ 8,0 9,0 20,8
7TAEA Topol'níky, Aszód, EMEP B/R/- SHMÚ 3,0 82,0
7TRKA Trnava, Kollárova T/U/- SHMÚ 31,0 962 16,0 23,7 8,0
Kraj: Žilinský kraj SO 2 NO 2 CO PM 10 O 3 PM 10 PM 2,5
Kód Název Klasifikace Vlastník 1h
µg/m³
1h
µg/m³
8h
µg/m³
1h
µg/m³
1h
µg/m³
24h
µg/m³
1h
µg/m³
8CHOA Chopok, EMEP B/R/- SHMÚ 93,0
8MAJA Martin, Jesenského T/U/- SHMÚ 13,0 408 14,0 19,0 3,0
8RURA Ružomberok, Riadok B/U/- SHMÚ 1,0 3,0 414 2,0 12,0 2,0
8ZIOA Žilina, Obežná B/U/- SHMÚ 6,0 9,0 55,0 13,6 3,0
Symbol Klasifikace stanice
B/U/_ pozaďová městská
B/S/_ pozaďová předměstská
B/R/_ pozaďová venkovská
B/R/_-REG pozaďová regionální
T/_/_ dopravní
I/_/_ průmyslová